خوش آمديد !

اينجا را کليک کنيد !

 

 

 

 

 

 

/ 28 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید مهدی موسوی

سلام عزیز! با مطلبی تحت عنوان غزل کلاسيک، سکس/ غزل پست مدرن، اروتيسم به روزم در ضمن یک غزل جدید هم زده ام!! حتما سر بزن!!

سنگها

سلام! سال نو مبارک و شادکام باشيد....

آبتین جلیلیان

سلام بر تو دوست عزيز و گرامی.وبلاگ زيباتون که حاوی اشعار ناب خودتون و پيام آور فرهنگ اصيل کردی بود خوندم.اميدوارم هميشه موفق باشی.دسه تيش درد نکه.هه ر به ژييد.

حمید احمدی

سلام خدمت شما خيلی خوب بود از بقيه بهتر منو که بايد بشناسی ؟ ما منتظر دومين همايش هسيتم سعی کنيد برگزار بشه من هم در خدمت هستم کار باشه انجام خواهم داد به من سر بزن مخصوصا لينکهای که گذاشته ام هدف من در یک وبلاگ فقط جنبه اطلاعاتی آنست و اینه که وبلاگ های من بار اطلاعاتی دارند تا شکل ظاهری آن موفق باشيد

yaass_a110

سلام ..... وبلاگ زیبائی دارید .... استفاده کردم.... با حضور سبزتون زینت بخش کلبه ما باشید.... یا علی

نوشين

سلام. وبلاگ جالبی داريد. اميدوارم از وبلاگ من هم ديدن فرماييد

کمند

من از تو تازه اما پیرم از تو.. من از تو سرخوش و دلگیرم از تو... من از تو زنده و می میرم از تو.. تو را می خواهم ای مرهم ای درد.. تو رو می بخشم ای(( مغرور ای مرد)).. منو بی تو عذاب ((شب شمردن )).. منو بی تو به گریه دل سپردن.. منو از مرگ لحظه جان گرفتن... منو در ماتم هر لحظه مُردن.. نمی دانی چه دلتنگم چه دلتنگ..

آبرنگ

بسم الله الرحمن الرحيم ≤ با عنايت خداوند و با همکاری اداره ارشاد شهرري، دوره ء جديد جلسات هفتگی نقد و بررسی شعر و متون ادبی ، بعد از يک دوره نسبتا طولانی ِ مهجوريت و نابسامانی ، زير نظر شورای شعر و ادب اين شهرستان و به رياست جناب آقای " اصغر معاذی" از روز چهارشنبه مورخ ِ ۱۵/ تير ماه / ۱۳۸۴ رسماً آغاز به کار خواهد کرد . مراسم افتتاحيه ء دوره ء جديد در تاريخ مذکور از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۱۹:۰۰ در آمفی تأتر ِ فرهنگسرای ولاء ( واقع در شهرری - ميدان نماز) با حضور چند تن از اساتيد شعر و ادب ِ استان تهران و شاعران ِ جوان شهرری برگزار خواهد شد . لازم به ذکر است کارشناسی و اداره اين جلسات برعهده جناب آقای " مسعود جعفری" می باشد. از تمامی دوستان ،شاعران و علاقمندان دعوت می شود در محفل دوستانه ما شرکت کرده و در صورت تمايل برای شرکت در مراسم شعر خوانی ، آثار خود را ( حداکثر دو اثر ) تا قبل از تاريخ ِ ۱۰ / تير ماه / ۱۳۸۴ به پست الکترونيکی ِ amordad.15@gmail.com و يا ، صندوق پستی ِ : تهران - ۳۳۴/۱۸۷۱۴ ارسال نمايند. منتظر حضور گرمتان هستيم. ≥